Farmaside Satış Yapmak Zorunlu Mu

Farmasi, çok yönlü kazanç politikasıyla kullanıcı ve üyelerine satış gerçekleştirmeseler dahi birçok konuda pozitif geri dönüş sağlıyor.

Bireysel Olarak Farmasi Müşterisi Olmak

Farmasi’den ürün almak istiyorsanız bireysel olarak Farmasi müşterisi olabilir ve internet üzerinden ya da girişimciler yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Üye olsanız bile satış yapmak zorunda değilsiniz. Farmasi’de satış yapmak zorunlu mu sorusunun cevabı hayırdır. Satış yapmak tamamen isteğe bağlıdır.

Farmasi ile Satış Yaparak Maddi Kazanç Sağlamak

Değinilmesi gerekilen ilk konu, her ne kadar zorunlu olmasa da, firma sayesinde hayal ettiğiniz, hatta belki hayal dahi edemeyeceğiniz rakamlara ulaşabileceğinizdir. Farmasi’nin sayesinde farklı uygulamalarla dilediğiniz kazancı sağlamanız mümkündür. Bu uygulamalardan biri Farmasi ile satış yapmak hususudur.

 • Bireysel olarak yapacağınız satışlar Farmasi tarafından size sağlanacak indirimler sayesinde el edeceğiniz yüksek kar marjı, size belli bir maddi imkan sağlayacaktır.
 • Üye olduktan sonra kategorize edilmiş dört farklı alt başlığa ait ürünlerden (Dr. Cevdet Tuna ürünleri, kozmetik ürünleri, temizlik ürünleri ve besin takviyesi ürünleri) %30 veya %40 indirim kazanırsınız.
 • Kazandığınız indirimlerle temin ettiğiniz ürünleri, Farmasi kar oranları ile satın aldığınız fiyatın üstüne koyarak pazarlayabilirsiniz.
 • Çevrenize yahut internet üzerinden çeşitli mecralardan yapacağınız satışlarla indirim oranı, cebinize belli bir miktar katkı sağlar.
 • Farmasi sipariş puanlarına göre teşvik hediyeleri sunar. Bu teşvik ürünlerini ücretsiz temin edip katalog fiyatından satarak kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Üyeliğinizi oluşturduğunuz ilk 3 ay, hoş geldin hediyeleri ile ödüllendirilirsiniz. Yüz elli Türk lirası sipariş puanına ulaştığınızda size verilecek hoş geldin hediyeleri de yüzünüzü güldürecek bir diğer fırsattır. Bu hediye ürünlerini de katalog fiyatından satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Farmasi ile Satış Yapmadan Maddi Kazanç Sağlamak

Maddi kazanç sağlamak için bireysel çabanızın sadece Farmasi ile satış yapmak konusu üzerinden olması gerekli değildir. Kendinizi; ikna kabiliyeti yüksek, sosyal ilişkileri kuvvetli veya sadece çevresi geniş bir kişi olarak tanımlıyorsanız kip kuararak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

 • Bu uygulamada, belli bir unvan ve üzerine ulaşmadığınız sürece, satış yapmak zorunlu değildir.
 • Öncelikle ürünleri kullanmanız, ürünlerin tavsiye edilecek nitelikte olup olmadığını anlamak ve ekibinize katacağınız bireylerin birincil gözlem yapmalarını sağlamak için önem arz etmektedir.
 • İnternet üzerinden sizin vesilenizle yapacağınız üyeler için de sağlıklı bir iletişim gerçekleştirip, Farmasi firması ve ürünleri hakkında edindiğiniz bilgileri paylaşmanız gerekmektedir.
 • Sonuç itibariyle bu öncülleri göz önünde bulundurarak kişileri ekibinize dahil edebilirsiniz. Satış yapma zorunluluğu olmadan ekip üyelerinizden maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Bu noktada devreye ekip üyelerinizin yapacağı satış ve satın alım miktarı giriyor.
 • Ekip üyelerinizin yaptığı satışlar doğrultusunda kariyer basamaklarını adım adım çıkabilirsiniz. Böylece Farmasi ile satış yapmadan para kazanmak mümkündür.

Satış Yapmadan Ne Kadar Kar Elde Edilir?

 • İki kademe girişimci, iki kademe lider, üst lider, yönetici ve müdür – direktör unvanları bulunmaktadır. Müdür – direktör unvanları ve bu unvanın daha ileri alt türlerine ulaşana kadar bireysel satış zorunlu değildir.
 • Girişimci unvanının iki kademesinde, bir kampanya ayı içerisinde ekibiniz sırasıyla 500 ve 1500 Türk lirası sipariş puanı değerinde sipariş yaparsa, ekibinizden yine sırasıyla %3 ve %6 oranında Farmasi primi kazanabilirsiniz.
 • Lider unvanının iki kademesinde, bir kampanya ayı içerisinde ekibiniz sırasıyla 3000 ve 6000 Türk lirası sipariş puanı değerinde sipariş yaparsa, ekibinizden yine sırasıyla %9 ve %12 oranında prim kazanabilirsiniz.
 • Üst lider unvanında, bir kampanya ayı içerisinde ekibiniz 10.000 Türk lirası puan değerinde sipariş yaparsa, ekibinizden %15 oranında prim kazanabilirsiniz.
 • Yönetici unvanında, bir kampanya ayı içerisinde ekibiniz 15.000 Türk lirası puan değerinde sipariş yaparsa, ekibinizden %18 oranında prim kazanabilirsiniz.
 • İlerleyen unvan çeşitlerinde sizin altınızdaki en yüksek kademeli ekip üyesiyle aranızda 6.000 Türk lirası değerinden Farmasi sipariş puanı farkı aranacağından satış yapmak yahut o değerde ürün temin etmek zorunludur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*