Farmasi Kazanç Planı ve Detayları

Geniş ürün portföyü ve kalite standartları yüksek olan Farmasi ile kazanç elde etmek için birden fazla yol sizlere sunulur.

Farmasi ile Gelir Sağlama

  1. Farmasi üyeleri öncelikli olarak alışveriş yaparak aile bütçesine katkı sağlayabilirler. Çünkü dışarıda yüksek ücretler alacakları genel ihtiyaçlarına %40 a varan indirimli fiyatlarla satın alırlar. Bu sayede de örneğin 10 TL ye mal olacak bir ürün, Farmasi üyesine 6 TL ye gelmektedir. Böylece yüzde 40 indirimden hiçbir şart olmadan yararlanılır.
  2. Ek olarak Farmasi kazanç yolları arasında yer alan bir diğer yöntem ise ürünleri çevrenize satmaktır. Ürünleri üye fiyatından alarak, katalog fiyatından satabilirsiniz.
  3. Diğer bir yol ise indirimli aldıkları ürünleri katalog fiyatına çevreye satarak hızlı satış kazancı elde etmektir. Bu bildiğimiz klasik ticaret yöntemidir ve en kısa yoldan para kazanmaya yardımcı olur.
  4. Bir çalışma ekibi kurarak da Farmasi ekibi ile kazanç sağlanabilmektedir. Örneğin siz üye oldunuz. Artık sizin de üyeleriniz olmaya başladıysa ağaç dallanması gibi, üyelerinizin satışlarından da prim ve puanlar kazanarak kar elde edebilirsiniz.

Farmasi ekip kazancı sizlere şu gibi avantajlar sağlar:

  • Satış Karı
  • Tasarruf Karı
  • Grup Performans primi
  • Lider yetiştirme primi

Yukarıda saydığımız tüm maddelerden dolayı kazanç elde etmek mümkündür.

Farmasi ile Ayda Ne Kadar Kazanılır?

Bu firmada kazancınızı, diğer tüm işlerde olduğu gibi sizin performansınız belirleyecektir. Üye yaparak para kazanabileceğiniz gibi sadece hızlı satış yaparak Farmasi aylık kazanç olarak dört – beş bin gibi bir miktar gelir elde edebilirsiniz. İkna kabiliyetiniz ve ürünü doğru şekillerde tanıtabilecek iletişim beceriniz varsa ki bu durumda kazanmak kaçınılmaz olacaktır.

Onun haricinde kazanç planında %3 ismi verilen bir unvan vardır. Bu unvana toplamda 500 TL’lik ürün alışverişi yaparak kavuşabilirsiniz. Diş macunu, yer temizleyici, çamaşır suyu, şampuan, el sabunu gibi her evin temel ihtiyaçları sayılan ürünleri market yerine Farmasi’den alarak kazanabilirsiniz.

Eşinizi, dostunuzu ve çevrenizdeki diğer insanları Farmasi üyesi yaparak da hem sevdiklerinize hem de kendinizde güzel kazançlar sağlayabileceksiniz.

Farmasi ile ayda ne kadar kazanılır sorusu, her içeriğimizde söylediğimiz gibi üst sınırı yoktur. Aylık 100 TL kar eden de olabilir, aylığını 10.000 TL’ye getiren de. Tamamen sizin yaratıcılığınız, inancınız, pratik zekânız ve çalışma disiplininizle ilgili. Siz ne kadar isterseniz o kadar kazanırsınız, Farmasifirmasında ipler sizin ellerinizde.

Farmasi’de Kariyer Planı

Yukarıda bahsettiğimiz %3 unvanına kavuştuktan sonra diğer aşama %9 unvanıdır. Kendiniz ve çevrenizdekilerin toplamda minimum 3 bin TL’lik sipariş olduğu an Farmasi bünyesinde %9 unvanına sahip olmuş olacaksınız. Bu durumda da siz kişisel yaptığınız tüm siparişlerden%3 prim alırken, artık %9 prim almaya başlayacaksınız.

Ağaç dallanması gibi düşünün dediğimiz kısım burada kendisini daha net göstermiş oluyor. Bu firmada kazandırdıkça kazanmak deyimi yerli yerine oturan bir tabir olacak. Tabi ki üye sayınız arttıkça prim oranınız da zaman içinde iyileşecek. Ek olarak Farmasi üyeliğinizde ikinci ayı doldurduktan sonra 25 TL Farmasi hoş geldin hediyesi 2. ay için hesabınıza aktarılacak.

Sayısız avantajlar sağlayan Farmasi kazanç konusunda da adaletli bir strateji planı çizmekte. Her çalışan aynı ücrete vakıf olsaydı zaten adil olmayan bir paylaşım söz konusu olacaktı. Herkesin emeği kadar kazandığı bu şirkette harikalar yaratmak aslında düşünüldüğü kadar zor değil. Tamamen dürüstlük ve şeffaflık, ürünlerin kalite garantisi, bitkisel içeriği ve sağlığa zararı olmayan yönleriyle Farmasi yüz güldürmeye devam edecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*