Farmasi ile Para Kazanma Yolları Nelerdir

Farmasi ile para kazanma sayesinde herkes tek iş olarak ya da ek iş olarak bu işten kazanç elde edebilecektir.

Katıldığınız Andan İtibaren Para Kazanma Fırsatı

Farmasi, makyaj, parfüm, kişisel bakım, temizlik ürünleri, aksesuar, cilt ve saç bakımı, hijyen ürünleri ve takviye edici gıda gibi 1000’den fazla çeşitli ürünün satışını yapan bir firmadır. Ürünler standartlara uygun biçimde üretilmiştir ve onaylıdır. Yüksek kalitede ve hali hazırda iç ve dış piyasada talep edilen ve tercih edilen ürünlerden oluştuğu için Farmasi üyelik sistemine katıldığınız andan itibaren para kazanmaya başlarsınız.

Farmasi İle Para Kazanmanın Yolları

İş kurmak belli bir sermaye ile yatırım yapmayı gerektirir. Ancak bu iş için sermayeniz olmasına gerek yoktur. Tüm iş başvurularında CV istenmektedir, Farmasi’de ise eğitim düzeyi ve diploma bilgilerine bakılmaksızın başvurular kabul edilmektedir. Sadece kişinin kendi içindeki potansiyeli ve kapasitesine güvenmesi ve istemesi yeterlidir.

Farmasi 1000’den fazla ürün yelpazesiyle son trend güzellik ürünleriyle piyasayı domine etmektedir. Her evde düzenli olarak alınan temizlik malzemelerinden kişisel hijyen ve bakım ürünlerine girişimcilere özel indirimle sahip olabilirsiniz. Binlerce ürün içinden en çok beğendiğinizi, size uygun olanı tanıdıklarınıza ve çevrenize tavsiye ederek ve satışımı yaparak kazancınızı arttırın. Kendi seçtiğiniz ekibinizi kurarak kazancınızı katlamak ve hayallerinize hedeflerinize hızlıca ulaşmak çok kolay.

İnternet sistemine ücretsiz üye olarak Farmasi girişimci başvuru formu doldurursunuz. Formdaki bilgileriniz incelenip onaylandığı anda girişimci olmaya hak kazanırsınız.

Doğrudan Satış Yöntemi

Serbest girişimci olarak Farmasi ürünlerini evde, iş yerinde, internet üzerinden veya girişimciye ait herhangi bir platformda tanıtımını yapıp ürünlerin doğrudan satışını yapabilirsiniz. Ürünleri ve hizmeti tüketiciye sunarak doğrudan satış yöntemini kullanabilirsiniz. Bu şekilde %30 ve %50 arasında prim ve hak ediş bedeli kazanırsınız. Her sattığımız ürün para puan olarak hesabınıza kaydedilir ve bu puanların oranına göre ödemenizi anında alırsınız. Zamana ve ürün çeşitliliğine doğru orantıda prim kazançlarınız artmaktadır.

Çok Katlı Pazarlama Tekniği

Farmasi üyelik sonrasında ikinci para kazanma tekniği ise çok katlı pazarlama sistemidir. Bu sistem doğrudan satışın bir üst modelidir. Oluşturduğunuz ekipteki kişilerin yaptıkları satıştan da belli bir oranda kar payı kazanırsınız. Yani hem kendi satışınızdan hem de ekibinizdeki kişilerin satışından ve eğer onlar da ekip kurarsa onların ekibinin satışından da gelir elde edersiniz. Bu şekilde kazancınız katlanarak artar. Dolayısıyla çok katlı pazarlama tekniği, kendi bağımsız işinizi kurma ve geliştirme fırsatı sunmaktadır.

Yeni danışmanlar ekleyerek para kazanma ve prim alarak para kazanma olarak bilinen bu yöntemde aslında satış yapmadan para kazanırsınız. Farmasi para kazanma yolları arasında en avantajlı olan budur.

Hediye ve Fırsatlarla Para Kazanma

Farmasi ile para kazanmak için diğer bir yol ise hediye ve fırsatları takip etmektedir. Her ay yapılan teşvik hediyelerini alarak bunları da sonraki zamanlarda katalog fiyatından satışa sunabiliriz. Sipariş toplamanız halinde danışmanlara özel indirimli ürünler sunulmaktadır. Bu ürünleri de kaçırmamalısınız. Bu şekillerde satın aldığınız ürünleri sattığınız takdirde tüm para sizin karınız olarak kalacaktır.

Farmasi hediye ve fırsatları takip edilerek pek çok ürün katalog fiyatından daha aşağıya alınabilir. Böylece doğrudan satışlara göre daha fazla kar elde edilir.

Bir Farmasi üyesi olarak katalogları sürekli olarak incelemelisiniz. Bu ay indirimli gördüğünüz bir ürün ya da sonraki aylarda zamlanacak olan ürün çok sayıda alınmalıdır. Böylece ucuza aldığınız ürünü pahalıya satma fırsatı yakalarsınız.

Farmasi Doğrudan Satış Yöntemi Nedir?

Serbest girişimci olarak Farmasi ürünlerini evde, iş yerinde, internet üzerinden veya girişimciye ait herhangi bir platformda tanıtımını yapıp ürünlerin doğrudan satışını yapabilirsiniz. Ürünleri ve hizmeti tüketiciye sunarak doğrudan satış yöntemini kullanabilirsiniz. Bu şekilde %30 ve %50 arasında prim ve hak ediş bedeli kazanırsınız.

Farmasi Çok Katlı Pazarlama Nedir?

Farmasi üyelik sonrasında ikinci para kazanma tekniği ise çok katlı pazarlama sistemidir. Bu sistem doğrudan satışın bir üst modelidir. Oluşturduğunuz ekipteki kişilerin yaptıkları satıştan da belli bir oranda kar payı kazanırsınız. Yani hem kendi satışınızdan hem de ekibinizdeki kişilerin satışından ve eğer onlar da ekip kurarsa onların ekibinin satışından da gelir elde edersiniz.

Farmasi Hediye Nasıl Kazanılır?

Farmasi ile para kazanmak için diğer bir yol ise hediye ve fırsatları takip etmektedir. Her ay yapılan teşvik hediyelerini alarak bunları da sonraki zamanlarda katalog fiyatından satışa sunabiliriz. Sipariş toplamanız halinde danışmanlara özel indirimli ürünler sunulmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*