Farmasi ile Ek Gelir Elde Etmek

Evde oturarak para kazanmak isteyenler için Farmasi üyeliği ile satış yapmak oldukça karlıdır.

Ek Gelir Sağlayın

Son zamanlarda pahalılaşan yaşam koşulları nedeniyle “evde oturduğunuz para kazanmak istermisiniz?” başlığı oldukça ilgi çekiyor. Bu paylaşımların büyük bir çoğunluğu kozmetik ürünlerini evden veya gezici bir şekilde pazarlama üzerinedir. Böylece sürekli bir işte çalışmadan gelir elde edilebilir.

Farmasi girişimcilik sistemi birçok noktada diğer network şirketlerinden ayrılmaktadır. Olmayacak veya hayal ürünü hiçbir vaatte bulunmaz. Kurucusunun doktor olması, ürünlerin sağlıksal anlamda ne derece dikkatle üretildiğini aslında bize kanıtlar niteliktedir.

Eğer bu Farmasi kar elde etmek niyetindeyseniz, öncelikle firmayı çok iyi tanımalı, ürünlerin özelliklerini ayrıntılı bir biçimde öğrenmeli ve müşterilerinize doğru şekillerde tanıtımınızı yapmalısınız. Onun haricinde asla ve asla yanlış vaatlerde bulunmamalısınız.

Müşterilerinize daima ihtiyaç duyduğu ürünü önermelisiniz. Örneğin cilt problemleri yaşayan bir kadına, kapatıcı bir fondöten yerine, cilt sorunlarına çözüm getirecek kremleri sunabilirsiniz. Zaten aldığı üründen olumlu sonuç alan ve salt kar amacıyla çalışmadığınızı fark eden müşteri bütün alışverişlerini sizden yapacaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuz takdirde, siz de Farmasi ek gelir elde edebilirsiniz.

Farmasi Sadece Ek Gelir mi Sağlar?

Farmasi bakıldığı zaman ek gelir kaynağı gibi görünse de bu işi salt meslek haline getirmiş pek çok üye mevcuttur. Farmasi kazancı ile ailesini geçindiren insanların sayısı günden güne artış göstermekte. Çünkü kaybetme riski olmayan bir network sistemidir.

Kazancınız çalışma performansınızla beraber şekillenirken, sizi hiçbir şeye zorunlu tutmaz. Yani güzel satışlar yaparak, üye sayınızı artırarak veya reklamlar yaparak büyük paralar kazanabilirsiniz. Ama bunları yapmamanız da sizin cebinizden somut bir para çıkmasına yol açmaz. Sadece kazanabileceğiniz potansiyel miktarın biraz daha azını kazanırsınız. Onun dışında altını çizerek tekrardan söylüyoruz, herhangi bir yaptırımdan muzdarip olmazsanız.

Farmasi müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı kadar üyelerinin memnuniyetine de daima özen gösterir. Ürünlerden memnun kalmama gibi bir durum söz konusu olmadığı için güven esasına dayalı çalışmalar göz önünde tutulmaktadır. Zaten bilindiği gibi güven esası olmasaydı, ne ürünleri ilk defa alan bir daha alırdı, ne de bu firma dünyaca ünlü hale gelirdi.

Sözünün arkasında duran ekibiyle ve ürünlerinin kalitesinin garantisiyle 70 yıldır ayakta durmayı başarmış olan bu Farmasi firması, hız kaybetmeden ve her geçen gün ağına yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir. İişini doğru yapan insanların rahatlıkla kazandığı bu sektöre siz de adınızı yazdırmaya ne dersiniz?

Farmasi Ürün Satışını Meslek Haline Getirmek

Farmasi satış temsilcisi olarak uzun süre iş yapmak ve çok gelir etmek istiyorsanız tutumunuz çok önemlidir. Müşterilere ille de benden al mesajı vermek, daima müşteriyi sizden uzaklaştırır ve üye yapabileceğiniz kişiyi bile kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Siz zaten ürünlerinize güveniyorsunuz, faydasını görüyorsunuz. Neden satmak için bu denli ısrarcı olasınız?

İnce bir çizgiyle birbirinden ayrılmış olan ikna ve ısrar davranışlarını birbirinden ayırt etmek gereklidir. İkna edici olun, ama ısrarcı olmayın. Bu noktada müşteri kandırıldığını düşünmez. Diğer türlü acababaşka alıcısı mı yok? neden bana bu kadar ısrarda bulundu? gibi soru işaretleriyle müşteri kaybedebilirsiniz.

Farmasi ile para kazanmak için sadece katalog satışı yetmez, indirimli ya da ücretsiz ürünleri çok sayıda alarak daha sonra katalog fiyatından satabilirsiniz. Zam gelecek ürünleri zam gelmeden önce alarak daha yüksek fiyattan satabilirsiniz. Bu gibi Farmasi satış yapma tüyoları ile hem kazancınızı katlarsınız, hem de müşterilerinizi korursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*