Farmasi İle Doğrudan Satış Nasıl Yapılır

Farmasi ile doğrudan satış ile kataloglarda yer alan ürünler müşterilere ulaştırılır ve bu işlemden kar elde edilir.

Yatırım Gerekli mi?

Farmasi vizyon olarak belirlediği doğrultuda, insan sağlığı ile el ele bir çerçevede hizmet sunmaktadır. Önemli olanın, sizlerin sağlık ve memnuniyeti olduğunu temele alan Farmasi, gün geçtikçe geliştirdiği tüm ürünler için sizler için tek seçenek konumuna gelmiştir.

Aradığınız her ürünü rahatlık ile Farmasi markasından temin edebilir, sizler de hem kalitenin hem de uygun fiyatın bir arada bulunduğu bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Sadece kozmetik değil, farklı pek çok alanda da oldukça güzel geri dönüşlerin sağlayıcısı olan Farmasi, önümüzdeki çok uzun yıllar boyunca da adından aynı bu günkü gibi sıklık ile ve memnuniyet ile söz ettirmeye devam edecektir. 

İşte böylesine güvenilir bir markanın aracısı olmak direkt olarak kazanç kapılarını açacaktır. Farmasi ile doğrudan satış yapabilmek için bir bedel ya da sermayeye gerek yoktur. Bugün üye olup yarın satışa başlamak mümkündür. Farmasi doğrudan satış tekniği kullanılır

Farmasi ile Doğrudan Satış Nedir?

Doğrudan satış fabrikadaki ürünün aracı olmadan direkt olarak müşteriye ulaşmasıdır. Mağazadan alınan ürünler fabrikadan çıkar, nakliye ile büyük depolara gelir. Bu depolardan il depolarına, oradan da mağazalara dağıtılır. Her bir aktarma fiyatta artış olarak geri döner.

Farmasi ile satış halinde ise danışmanlar insanlardan siparişi alır ve fabrikadan çıkan ürün direkt olarak müşteriye ulaşır. Aracı olmaması uygun fiyatlarla kendisini gösterir.

Nasıl Yapılır?

  • Farmasi ile doğrudan satış yapmak için ilk önce sisteme üye olunmalıdır. Bu üyelik tamamen ücretsizdir. İnternet üzerinden üye olma imkanı vardır.
  • Üye olduktan sonra Farmasi girişimci olmak için başvuruda bulunulur. Bu işlem için girişimcilik formu doldurulur. Yetkili tarafından incelenip onaylandıktan sonra binlerce ürün içinden seçtiğiniz bir kaç üründen oluşan yeni kayıt başlangıç setine sahip olursunuz.
  • Başlangıç seti olarak ister makyaj ürünlerinden tıraş losyon ve şampuanlarına ister temizlik ürünlerine kadar kadınlara ve erkeklere ayrı olarak hazırlanmış paketlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Böylece ürünleri tanıma ve kullanma fırsatınız olur.
  • Siparişiniz ile birlikte ürün katalogları ve fırsatlar da gönderilecektir. Bu katalogları çevrenizle paylaşarak hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.
  • Farmasi firmasının düzenlediği toplantı, seminer ve organizasyonlara katılarak yeni insanlarla tanışır ve çevrenizi geliştirirsiniz. Tüm bunları yanı sıra performansınızı arttıracak satış tekniklerinizi geliştirirsiniz.  Bu sayede daha başarılı satışlar yaparak kariyerinizde yükselir ve müdür ünvanı alma fırsatı elde edersiniz.

Ne Kadar Kar Elde Edilir?

Farmasi’nin kurucusu Dr. Cevdet Tuna olduğu için bu markalı ürünlerde alış ve satış arasında yüzde 40 fiyat farkı vardır. Diğer ürünlerde ise alış ve satış farkı arasında yüzde 30 fark vardır. Yani bu demektir ki Dr. Tuna ürünlerinden yüzde 40, diğer ürünlerden ise yüzde 30 kar ettiğiniz anlamına gelir.

Farmasi doğrudan satış aslında amiyane tabirle fabrikadan halka olarak bilinen yöntemdir. Aracıların kazanacağı para Farmasi girişimcilerine kalacaktır. Aynı zamanda müşteriler de uygun fiyata ürünlere ulaşmış olacaktır. Bu sistemde herkes kazanacaktır.

Girişimci olup kendi işinizi kurun, istediğiniz şekilde ekibinizi oluşturun ve kariyer basamaklarını hızlıca tırmanın. Farmasi ücretsiz kayıt olup girişimci olarak çalışmaya başladığınızda bütçenizi yönetir, promosyon aktiviteleri düzenler, kurduğunuz ekip arkadaşlarını bilgilendirir, kısacası bir yönetici gibi görev alırsınız.

Siz de bu işin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıda yer alan Farmasi girişimci formu doldurabilirsiniz.

Farmasi Yapmak İçin Yatırım Gereklimi?

Farmasi ile doğrudan satış yapabilmek için bir bedel ya da sermayeye gerek yoktur. Bugün üye olup yarın satışa başlamak mümkündür. Farmasi doğrudan satış tekniği kullanılır

Farmaside Ne Kadar Kar Elde Edilir?

Farmasi’nin kurucusu Dr. Cevdet Tuna olduğu için bu markalı ürünlerde alış ve satış arasında yüzde 40 fiyat farkı vardır. Diğer ürünlerde ise alış ve satış farkı arasında yüzde 30 fark vardır. Yani bu demektir ki Dr. Tuna ürünlerinden yüzde 40, diğer ürünlerden ise yüzde 30 kar ettiğiniz anlamına gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*