Farmasi Hakkında Merak Edilenler

Hepimizin sağdan soldan duyduğumuz, sadece kozmetik ürünleri markası olduğunu sandığımız Farmasi, aynı zamanda bir girişimcilik yoludur.

Farmasi Nasıl Kuruldu?

Biliyoruz hepinizin kafasında aynı sorular yer etmekte. Aslında Farmasi duyulduğunun aksine yalnızca makyaj, parfümeri ürünleri bayiliği değildir. Elbette içeriğinde makyaj ürünleri yer alsa da tek başına makyaj bayisi demek bu firma için haksızlık sayılmaktadır.

Farmasi, Dr. Cevdet Tuna öncülüğünde günümüzden 70 sene önce kurulmuştur ve sağlık sektörüne ürün ve ham madde üretmek amacıyla yaşamda yerini bulmuş bir firmadır. Pek çok ülkeye ihracat yapan Farmasi firması, içeriğinde kozmetik, bebek bakım ürünleri, masaj kremleri, takviye vitamin ürünleri, ev temizliği ürünleri, kahve gibi sayısız çeşitte ürün üreten ve pazarlamasını sağlayan köklü bir firmadır. Ürünlerinin içeriği tamamen bitkisel olan bu firmanın kurucusunun doktor olmasının yanı sıra dünyada tanınırlığı ile de adından bir hayli söz ettirmektedir.

Günümüzde pek çok firmanın kimyasal içerikleri ile yarışan sağlıklı ve doğal içeriklerin daha fazla insana ulaşması için çalışmalar yapılmaya devam etmektedir.

Farmasi Girişimcilik

Birçok kişiye Farmasi ek gelir sunan girişimcilik neredeyse meslek haline gelmiştir.  İster ev hanımı ister çalışan olun, tek tıkla üye olabileceğiniz gibi alışveriş yapma zorunluluğu da yoktur. Firma ekibinden her yaştan ve meslekten kişi barındıran bu şirkette sadece kendi ihtiyaçlarınızı bile uygun fiyatla alabilmektesiniz.

Birçok Farmasi üyesi dışarıda almaları gereken ürünleri kendileri Farmasi ’den satın alarak hayatlarına güzellik katmaktadırlar. Aynı zamanda Farmasi firması zaman zaman üyelerine ayrıcalık sağlayıcı fırsatlar çıkarır. Üye yaparak para kazanabilirken, performansınıza göre çeşitli hediyelerle de motivasyonunuz artabilir. Ekip kurmanız halinde ekibinizdeki diğer insanların satışından da kazanç sağlarsınız.

Ekip lideriniz ve ekip arkadaşlarınız sayesinde Farmasi’den gelir sağlamak ve işte ilerlemek mümkündür. Birçok noktada fayda görebileceğiniz bu firmadan yeni dostlar edinirken yepyeni iş alanları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Çünkü Farmasi bünyesinde doktor, öğretmen, aşçı, turizmci ve şu an sayamayacağımız birçok meslek grubundan üye mevcuttur. Bu durum da sizin entelektüel birikimlerinizi artırırken diğer taraftan yeni iş kapıları bulmanıza da yardımcı olabilir. Çünkü Farmasi ekipleri, iş arkadaşından ziyade aile olmak kavramına önem veren gruplardandır. Üyesi olduğunuz ekipte, size yardımcı olacak deneyimlerini aktaracak pek çok Farmasi bayisi bulunacağından acemiliğinizi fark bile etmeden profesyonel bir networking çalışanı olduğunuzu fark edeceksiniz. Farmasi ’nin farkı burada da kendini göstermektedir.

Farmasi Kazançları

Tüm iş sektörlerinde de olduğu gibi Farmasi firması bünyesinde yer alan bireylerin ücretleri kendi performanslarıyla ilgilidir. Her ürünün Farmasi katalog fiyatı sabittir, o sabit fiyattan belli bir miktarı Farmasi bayisinin kazancıdır. Tamamen sizin satış yapma yeteneğinizle ve bu işi ne olarak gördüğünüzle bağıntılı olarak kazancınız belirlenecektir.

Farmasi bayiliğini sadece ürün kullanıcısı olarak yaparken bile aslında kazançtasınızdır. Çünkü alışveriş merkezlerinde, marketlerde almanız gereken rutin ürünlerinizi piyasadan çok daha uygun ve kaliteli şekillerde alırsınız. Bu noktada da kazanç elde ettiniz demektir. Eğer Farmasi bayiliği işini bir meslek olarak yapmaktaysanız, yine kazancınız size göre şekillenecektir.

Pek çok üye ürün kullanıcı olmasının yanı sıra aynı zamanda pazarlamacıdır. Farmasi kazanç elde etme yönünden sınırsız ve her kesime hitap eden geniş ürün yelpazesiyle, bu işi meslek haline getirmiş tüm bayi üyelerinin hayatlarına olumlu katkılar sağlar. Gerek sağlık gerek kozmetik gerekse temizlik ürünlerinde kadın, erkek, çocuk her tip insanın ihtiyacı olan beklentilere karşılık verecek şekillerde ürünler sunar. Bu durum da sizin satış performansınız ve çalışmalarınızla kazançlarınıza yansıyacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*